Romantická chata u lesa 30 km od Prahy

(Kód: N00279)

Třebsín, Benešov mapa

Rezervováno

Popis nemovitosti

Romantická chata u lesa 30 km od Prahy

Toužíte po romantické chatě u lesa, mezi řekou Sázavou a Štěchovickou vodní nádrží? Přitom pouhých 30 km do Prahy? Chatu, kterou Vám nabízíme, lze jedním slovem popsat jako malebná.

Na zděných základech a kamenné podezdívce je postavena dřevěná chata s obytnou plochou 62 m². Ze zádveří vejdete do hlavního pokoje se společenskou částí s krbovými kamny a jídelní částí. Po schodech vyjdete do patra, kde se nachází prostorná ložnice s lodžií 4 m². Nad ložnicí je přístup na nižší půdu s velkým úložným prostorem. Kuchyňský kout je vybaven lednicí, varnou deskou, elektrickou troubou. V koupelně s oknem je menší vana, WC, umyvadlo a pračka.

Chata je plná světla díky dostatku oken ze tří stran. Nová okna jsou izolační dvojskla. Na pozemku je vlastní vrtaná studna o hloubce 27 m s pitnou vodou, ta je přivedená do chaty. Odpadní voda je svedena do jímky. V chatě jsou nové měděné elektrické rozvody. Vytápění je nyní zajištěno krbovými kamny na dřevo nebo uhlí vedenými do vyvložkovaného komína.
Na menší krásně udržované zahradě 230 m² se dále nachází dřevěný domek s úložným prostorem a částí na skladování dřeva.

K chatě vedou přístupové cesty ze dvou stran, místní komunikace jsou obecní. V některých chatách bydlí majitelé celoročně.
Všechny chaty v této chatové osadě jsou postaveny na pozemku obce Krňany, všichni majitelé chat mají nájemní smlouvu s PŘEDKUPNÍM PRÁVEM. Chata má vlastní samostatný list vlastnictví, stavba je zapsána na katastru nemovitostí.

Jen velmi zřídka je v realitní nabídce na prodej chata v této vyhlášené chatové osadě Úsvit v Třebsíně. Tak přátelskou atmosféru jakou vidíte zde, už často nenajdete.

Koupi je možné financovat hypotečním úvěrem ručeným jinou nemovitostí. Vyřízení hypotéky pro případného zájemce je zajištěno, nabídneme Vám zdarma srovnání všech bank a vyjednáme nejpříznivější podmínky financování.

Doporučujeme neodkládat prohlídku této nemovitosti.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Cena: Rezervováno
Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Adresa: Třebsín, Benešov
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Typ domu: Patrový
Druh objektu: Dřevěná
Užitná plocha: 62 m²
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Stav objektu: Velmi dobrý
Poloha objektu: Samostatný
K nastěhování: 15.7.2024
Plocha parcely: 230 m²
Zastavěná plocha: 41 m²
Umístění objektu: Polosamota
Sdílet nemovitost

Prodávající makléř

Eva Němečková

Tel.: +420 776 261 651

E-mail: eva.nemeckova@cityestates.cz

Eva Němečková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 48082571.

Kontaktovat makléře

Nemovitost na mapě

Zobrazit větší mapu