Kompletně dokončená novostavba, vč.zahrady a FVE, Vysoký Újezd u Prahy

(Kód: N00254)

Jana Kreisla, Vysoký Újezd, Beroun mapa

B Úsporná
19 570 000 CZK (za nemovitost)

Popis nemovitosti

Kompletně dokončená novostavba, vč.zahrady a FVE, Vysoký Újezd u Prahy

Pokud si dnes koupíte od developera dům, musíte počítat s další investicí na dokončení zahrady, vybavení domu, rozšíření terasy, vestavěné skříně atd. V námi nabízené novostavbě máte již vše dokončeno, následné investice překročily hodnotu 3 mil. Kč. Můžete si pouze nastěhovat osobní věci a rovnou bez starostí a stresu bydlet v novém.

Rodinný dům o velikosti 5+kk byl zkolaudován na konci roku 2023, užitná plocha je 176 m² a pozemek má výměru 827 m².

Přízemí domu je bezbariérové. Kromě velkého obývacího pokoje s kuchyňským koutem a dvěma vchody na prostornou terasu, se zde nachází další pokoj, samostatné WC, technická místnost s pračkou a sušičkou a vstup do garáže.
V patře je ložnice s privátní koupelnou se sprchovým koutem a WC, druhá koupelna s vanou a WC je přístupná z chodby, stejně jako další dva pokoje. Celé horní patro a schodiště je příjemně osvětleno velkým světlíkem.
Kuchyňský kout je plně vybaven novými moderními spotřebiči vč. lednice a myčky. Terasa je velkoryse rozšířená, má nadstandartní plochu 40 m², venkovní zásuvka a přípojka vody jsou samozřejmostí.
Příjemné jsou předokenní žaluzie v celém domě, ovládané přes aplikaci.

Garáž má plochu 30,2 m², je zde přípojka vody a praktický zadní východ na zahradu a do domu. Další tři parkovací místa jsou před domem. Příjezdová vrata i garážová vrata můžete otevřít dálkovým ovladačem nebo přes aplikaci. Na domu je nainstalován kamerový systém, v celém domě jsou zásuvky TV a internet.

Na zahradě je automatické zavlažování napojené na retenční nádobu s objemem 5 m3 dešťové vody. Dále je zde umístěn prostorný zahradní domek.
O sekání trávníku se za vás postará nová robotická sekačka. Na terase je postavena nová bioklimatická pergola s osvětlením.

Na střese je nainstalována fotovoltaika zajišťující elektrickou energii pro ohřev vody. V domě je podlahové topení kondenzačním plynovým kotlem. Díky kvalitním stavebním materiálům je energetický štítek domu je B – velmi úsporný. Tomu odpovídají velmi nízké měsíční provozní náklady domu – za elektřinu cca 1800,-Kč a za plyn 3200,-Kč.

Vysoký Újezd patří v současnosti k jedněm z nejvyhledávanějších lokalit pro bydlení v komfortu a zároveň v dosahu metropole. V obci jsou dvě MŠ, ZŠ, obchod, pošta, obecní úřad, restaurace, hotel, golfové hřiště Albatros, fitness, dětská hřiště. Na Zličín autem dojedete za 10 minut a na Anděl za 25 minut. Obec je v dosahu MHD bus 25 min na metro B Zličín.
Novostavba se nachází v klidné ulici, kam jezdí pouze rezidenti.

Koupi je možné financovat i hypotečním úvěrem. Vyřízení hypotéky pro případného zájemce je zajištěno, nabídneme vám zdarma srovnání všech bank a vyjednáme nejpříznivější podmínky financování.

Cena: 19 570 000 CZK (za nemovitost)
Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Adresa: Jana Kreisla, Vysoký Újezd, Beroun
Typ nemovitosti: Domy a vily
Typ domu: Patrový
Užitná plocha: 176 m²
Druh objektu: Cihlová
Vlastnictví: Osobní
Plocha zahrady: 706 m²
Garáž: 30 m²
Plocha parcely: 827 m²
Terasa: 40 m²
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Stav objektu: Novostavba
Poloha objektu: Samostatný
Rok kolaudace: 2023
Odpad: Kanalizace
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Pošta
Energetická náročnost budovy: B
K nastěhování: 1.6.2024
Ostatní: Garáž
Zastavěná plocha: 121 m²
Umístění objektu: Klidná část obce
Počet míst k parkování: 4
Sdílet nemovitost

Prodávající makléř

Eva Němečková

Tel.: +420 776 261 651

E-mail: eva.nemeckova@cityestates.cz

Eva Němečková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 48082571.

Kontaktovat makléře

Nemovitost na mapě

Zobrazit větší mapu