Zařízená novostavba, kompletně dokončená vč.zahrady , Dolany u Prahy, pozemek 609 m2

(Kód: N00253)

Dolany, Kladno mapa

B Úsporná
Rezervováno

Popis nemovitosti

Zařízená novostavba, kompletně dokončená vč.zahrady , Dolany u Prahy, pozemek 609 m2

Pokud si dnes koupíte od developera dům, musíte počítat s další investicí cca 2 mil. Kč na dokončení zahrady, vybavení domu, rozšíření terasy atd. V námi nabízené novostavbě je již vše hotovo, navíc je zařízená nábytkem. Takže si můžete pouze nastěhovat osobní věci a rovnou bez starostí bydlet v novém.

Novostavba o velikosti 5+kk byla zkolaudována na konci roku 2023, užitná plocha je 136 m² a pozemek má výměru 609 m². Jedná se o dvojdům se dvěma bytovými jednotkami, spojený garážemi. Toto stavební řešení vám dává naprosté soukromí. Každá bytová jednotka má svou vlastní zahradu, nájezd ke garážím je společný.
Přízemí domu je možno užívat jako bezbariérové 2+kk. Kromě velkého obývacího pokoje s kuchyňským koutem a několika vchody na prostornou terasu, se zde nachází další pokoj, koupelna se sprchovým koutem a WC a technická místnost s pračkou se sušičkou. V patře jsou další tři pokoje a koupelna se zapuštěnou vanou a WC. Půda s úložným prostorem 50 m².
Kuchyňský kout je plně vybaven novými moderními spotřebiči vč. lednice a myčky. V obývacím pokoji je příprava na připojení krbových kamen. Terasa kolem domu je orientována na východ a na jih, což vám umožňuje její plné užívání dle vašich priorit, venkovní zásuvka a přípojka vody jsou samozřejmostí. Dům je vkusně zařízen a vybaven novým nábytkem (viz foto), vestavěnými skříněmi na míru, zůstává zde i pračka se sušičkou.
Příjemné jsou předokenní žaluzie v celém domě, ovládané i přes aplikaci.
Garáž má plochu 24,5 m², je zde přípojka vody, 380 V a praktický zadní východ na zahradu. Další dvě parkovací místa jsou před domem. Příjezdová vrata i garážová vrata můžete otevřít dálkovým ovladačem nebo přes aplikaci. Na domu je nainstalován kamerový systém, alarm, v celém domě jsou zásuvky TV a internet.
Na zahradě je automatické samozavlažování napojené na retenční nádobu s objemem 5 m3 dešťové vody.
V celém domě je podlahové elektrické topení, díky použitým kvalitním materiálům jsou měsíční celkové náklady na provoz domu pouhých 3500,-Kč za elektřinu a 800,-Kč za vodu. Na střechu bude v nejbližší době instalovaná f o t o v o l t a i k a , takže vás již nebudou ani tyto náklady tížit.
Novostavba se nachází v klidné slepé ulici, kam jezdí pouze rezidenti. Do Prahy dojedete za 10 minut na Zličín, do Kladna za 6 minut. Pokud hledáte klidné bydlení v dosahu metropole, neváhejte nás kontaktovat.

Koupi je možné financovat i hypotečním úvěrem. Vyřízení hypotéky pro případného zájemce je zajištěno, nabídneme vám zdarma srovnání všech bank a vyjednáme nejpříznivější podmínky financování.

Možnost odpočtu DPH.

Cena: Rezervováno
Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Adresa: Dolany, Kladno
Typ nemovitosti: Domy a vily
Typ domu: Patrový
Užitná plocha: 136 m²
Druh objektu: Cihlová
Vlastnictví: Osobní
Plocha zahrady: 500 m²
Garáž: 25 m²
Plocha parcely: 609 m²
Terasa: 30 m²
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Stav objektu: Novostavba
Poloha objektu: V bloku
Elektřina: 230 V, 380 V
Voda: Dálkový rozvod
Odpad: Kanalizace
Energetická náročnost budovy: B
Charakter okolní zástavby: Obytná
K nastěhování: 1.6.2024
Užitná plocha v podkroví: 50 m²
Zastavěná plocha: 112 m²
Umístění objektu: Klidná část obce
Vybaveno: ano
Počet míst k parkování: 3
Sdílet nemovitost

Prodávající makléř

Eva Němečková

Tel.: +420 776 261 651

E-mail: eva.nemeckova@cityestates.cz

Eva Němečková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 48082571.

Kontaktovat makléře

Nemovitost na mapě

Zobrazit větší mapu