Pozemky na výstavbu apartmánů či komerční výstavbě v katastru Horní Bečva - u Zavadilky

(Kód: N00238)

Horní Bečva, Vsetín mapa

14 900 000 CZK (za nemovitost)

Popis nemovitosti

Pozemky na výstavbu apartmánů či komerční výstavbě v katastru Horní Bečva - u Zavadilky

V zastoupení klienta nabízíme – prodej stavebních pozemků na lukrativním místě v obci Horní Bečva – u odbočky na Pustevny určený dle územního plánu k výstavbě komerčního občanského vybavení pro obchod, ubytování a stravování o celkové výměře 8 542m².
Na nabízené pozemky je zpracována studie, která je schválena CHKO. Užití – hotel s apartmány nebo senior house pro solventní klientelu či apartmány pro individuální rekreaci a hotel s restaurací.
Perspektiva na celé řešené území
Obec Horní Bečva se rozkládá na širokém katastru. Tvoří ji hlavní údolí řeky Bečvy a mnohá navazující boční údolí jednotlivých potoků. Údolím podél řeky se vine hlavní silnice směřující na Slovensko. Řešené území se nachází na okraji katastru Horní Bečvy v návaznosti na obec Prostřední Bečva v blízkosti hotelu Zavadilka. Lokalita určená k nové výstavbě se rozkládá na dvou výškových úrovních. Na rovinaté louce přiléhající k hlavní silnici, na kterou nad terénním zlomem navazuje druhá jižně svažitá louka. Na svahu se dříve nacházela vzrostlá zeleň, která dvě úrovně území oddělovala. Místo vyniká hodnotou otevřenosti do okolní krajiny. Především z vyšší úrovně jsou pozorovatelné okolní kopce a horizonty. Pohledy směřují na sever do údolí Kněhyně a na západ a východ podél silnice dále do údolí Bečvy. Lokalita je z jihu jasně vymezená silnicí spolu s korytem Bečvy. Z východu a západu sousedí se zahradami Rodinných domů. Ze severu navazuje na otevřené lučiny. Leží v nadmořské výšce od 480 až 495 m.n.m.

Řešené území se nachází v docházkové vzdálenosti jednoho z center obce Prostřední Bečva. Urbanizované centrum obce Horní Bečva je vzdáleno přibližně 1,5 km. Lokalita je navržena v územím plánu k výstavbě komerčního občanského vybavení pro obchod, ubytování a stravování. Územní plán také reguluje objem staveb na jedno podzemní, jedno nadzemní podlaží a podkroví. Výšková hladina zástavby nesmí přesáhnout 9 m nad rostlý terén. Dalšími limity pro řešenou lokalitu jsou inženýrské sítě vedoucí podél hlavní silnice a vedení vysokého napětí vedoucí ze severu na jih.

Studie využití území do lokality navrhuje areál ostatních ubytovacích zařízení dále nazývané jako apartmánové domy k přechodnému ubytování. Doplněny o hlavní objekt s restaurací, provozním zázemím a několika pokoji hotelového typu.
V případě zájmu majitel bude nápomocen při získání stavebního povolení.

Cena: 14 900 000 CZK (za nemovitost)
Poznámka k ceně: včetně provize RK a právního servisu a kolků na KN
Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Adresa: Horní Bečva, Vsetín
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Pro komerční výstavbu
Celková plocha: 8542 m²
Charakter okolní zástavby: Rekreační
Sdílet nemovitost

Prodávající makléř

Antonín Tvrdoň

Tel.: 607 523 476

E-mail: antonin.tvrdon@cityestates.cz

Antonín Tvrdoň je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 06725333.

Kontaktovat makléře

Nemovitost na mapě

Zobrazit větší mapu