Chytrá novostavba se zimní zahradou, 20 minut od Prahy, Pyšely Zaječice

(Kód: N00237)

V Rákosí, Zaječice, Benešov mapa

B Úsporná
Rezervováno

Popis nemovitosti

Chytrá novostavba se zimní zahradou, 20 minut od Prahy, Pyšely Zaječice

Toužili jste někdy po novostavbě se zimní zahradou? Po fotovoltaice, díky které budete mít měsíční provozní náklady nižší než v garsonce? Pokukujete po chytré domácnosti, po systému, který se bude spolu s meteostanicí starat o Váš komfort?
Chcete se rovnou nastěhovat do již hotového nadstandardně vybaveného a zařízeného domu? Chcete hned bydlet a mít dokončenou už i zahradu s automatickým zavlažováním?
Máme pro vás nabídku bydlení v krajní části domu kolaudovaného v roce 2021. Stavba byla na přání majitelů dokončena s mnoha nadstandartními prvky a následně vybavena chytrou domácností Loxone s napojením na fotovoltaiku a meteostanici, v celkové hodnotě nadstandardů a technického vybavení za více než 1,5 mil. Kč.
Díky zimní zahradě z izolačních trojskel s vytápěním a automatickým stíněním spojené s obývacím pokojem, má dvoupatrová bytová jednotka 4+kk obytnou plochu 115 m².
V přízemí se nachází obývací pokoj propojený s celoroční zimní zahradou. Tímto spojením získává obývací prostor zcela jiný rozměr a to nejen velikostí, ale hlavně dojmem a osvětlením. Obývací pokoj s kuchyňským koutem má totiž okna do tří stran, takže je osvětlen příjemným měkkým světlem v kteroukoliv denní dobu. Kuchyňský kout je plně vybaven moderními spotřebiči. V přízemí dále najdete WC s umyvadlem, prostornou technickou místnost s druhým vchodem na zahradu, komoru o ploše 4 m² a vstupní chodbu. V patře jsou tři pokoje a velká koupelna s WC.
Velmi zřídka se na realitním trhu nabízí tak promyšleně vybavená nemovitost. Díky modernímu technickému vybavení a díky nadstandardům, které si majitelé nechali postavit, má dům energetický štítek B, tzn. velmi úsporný. Měsíční provozní náklady vás jistě potěší, za elektřinu budete platit cca 1200,- Kč a za vodu při čtyřech osobách cca 1000,- Kč měsíčně.
Plyn je zaveden na pozemku, do domu jej nebylo potřeba připojovat, ale v případě zájmu je to samozřejmě možné.
Všechna okna v domě jsou izolační trojskla. Vytápění je řešeno elektrickým podlahovým topení. Díky fotovoltaice vás vytápění a provoz vůbec nemusí trápit. Fotovoltaika má výkon 4,95 kW, což plně pokryje nejen celou spotřebu domácnosti, ale navíc máte nainstalovanou baterii s úložištěm o kapacitě 10 kWh. V obývacím pokoji jsou umístěna i krbová kamna o výkonu 4,5 kW.
Markýza na střeše zimní zahrady, žaluzie na oknech domu a zatahovací zastínění jsou ovládané chytrou domácností Loxone a meteostanicí, automaticky se nastavují, otevírají a zavírají podle vámi požadované teploty či světla v jednotlivých pokojích.
Chytrou domácnost můžete ovládat a kontrolovat nejen přes telefon, ale i lokálními ovladači.
Zahrada o výměře 241 m² je velmi citlivě osázená okrasnými keři, je zde automatické samozavlažování napojené na retenční nádobu s objemem 5 m3 dešťové vody. Zahradní domek je také napojen na chytrou domácnost a je vytápěný. Je jen na vás, zda si zde uděláte saunu nebo zde budete zazimovávat teplomilné rostliny, které potřebují přes zimu konkrétní nastavenou teplotu. Vedle zahradního domku je umístěn koupací sud o objemu 2000 l z nerezové oceli 160x125cm, obložený dřevem. Vytápění je možné pomocí kamen na dřevo integrovaných v sudu.
Vstupní dveře jsou bezpečnostní a bezpečnostní kamerový systém máte napojen jak na telefon, tak i na úložiště.
K nabízené bytové jednotce patří dvě parkovací stání.
Veškerou občanskou vybavenost najdete v 2 km vzdálených Senohrabech nebo v Pyšelích. Ze Senohrab jezdí každých 30 minut vlak do Prahy, na Hlavním nádraží budete za 35 minut. Po dálnici jste v Praze autem za 20 minut.
Koupi je možné financovat i hypotečním úvěrem. Vyřízení hypotéky pro případného zájemce je zajištěno, nabídneme vám zdarma srovnání všech bank a vyjednáme nejpříznivější podmínky financování.

Cena: Rezervováno
Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Adresa: V Rákosí, Zaječice, Benešov
Typ nemovitosti: Domy a vily
Typ domu: Patrový
Užitná plocha: 105 m²
Druh objektu: Dřevěná
Vlastnictví: Osobní
Plocha zahrady: 241 m²
Plocha parcely: 290 m²
Terasa: 12 m²
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Stav objektu: Novostavba
Poloha objektu: Řadový
Rok kolaudace: 2021
Voda: Dálkový rozvod
Odpad: Kanalizace
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Energetická náročnost budovy: B
Charakter okolní zástavby: Obytná
K nastěhování: 1.8.2024
Zastavěná plocha: 50 m²
Umístění objektu: Klidná část obce
Počet míst k parkování: 2
Sdílet nemovitost

Prodávající makléř

Eva Němečková

Tel.: +420 776 261 651

E-mail: eva.nemeckova@cityestates.cz

Eva Němečková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 48082571.

Kontaktovat makléře

Nemovitost na mapě

Zobrazit větší mapu