Malebný dům 5+1 s terasou, Praha 5 Stodůlky

(Kód: N00231)

Před rybníkem, Stodůlky, Hlavní město Praha mapa

G Mimořádně
nehospodárná
Prodáno

Popis nemovitosti

Malebný dům 5+1 s terasou, Praha 5 Stodůlky

Jen zřídka se na realitním trhu nabízí k prodeji nemovitost s takovým "geniem loci" jako dům, který stojí v ulici Před rybníkem již od roku 1895. Z původní stavby jsou zachovány sklepy a část obvodových zdí. Před 20 lety byla Ing.arch.Lstibůrkem velmi citlivě navržena kompletní rekonstrukce celé stavby tak, aby dům neztratil nic ze své jedinečnosti a příjemné energie.

Současně s rekonstrukcí bylo postaveno patro a zimní zahrada, užitná plocha domu je nyní 167 m² (lze zvětšit na 240 m²). Elektrorozvody jsou v mědi, voda vedena v plastu, nový plynový kondenzační kotel, nová fasáda a střecha, dvojitá dřevěné eurookna. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě.

Přízemí domu s dispozicí 5+1 dominuje prostorná jídelna citlivě propojená s kuchyní, obývacím pokojem a zimní zahradou. Jednoduchým posunutím skleněných tabulí získáte ze zimní zahrady zastřešenou letní terasu, kde budete jistě trávit většinu volného času. Dále v přízemí najdete pracovnu, koupelnu s vanou a WC. V patře se nachází druhá koupelna s WC a sprchou a dva prostorné pokoje. V suterénu jsou zachovány původní sklepy o výměře 41 m².
Všechny pokoje mají denní světlo. Silné obvodové zdi zajišťují v zimě teplo a v létě příjemný chlad. Také náklady na provoz domu jsou velmi příznivé.

Pokud nepatříte mezi ty, kdo chtějí neustále sekat zahradu, pak Vám bude menší pozemek naprosto vyhovovat. Pozemek má výměru 253 m², ale uvidíte, že je naprosto dostačující. Krásně upravená zahrada plná květin a keřů působí provensálským dojmem. I rostlinám se zde mimořádně daří, mj. zde můžete každý rok sklidit 25 kg vlastních sladkých fíků. V této vilové čtvrti jsou mezi jednotlivými pozemky zdi, takže všichni mají absolutní soukromí. Rozhodně si budete připadat jako na venkově a ne v širším centru Prahy. K příjemnému mikroklima přispívá i zeleň před domem, blízké rybníky a parky.

Na zahradě je kryté stání pro jeden vůz. Další auta můžete parkovat na vjezdu nebo před domem, kde jsou navíc dlouhodobě pronajata dvě parkovací místa.

V okolí domu je veškerá občanská vybavenost, skvělá dostupnost do centra Prahy. Pokud hledáte nový domov venkovského stylu a přitom v Praze, pak neváhejte a kontaktujte mne. Ráda Vám tento dům s nezaměnitelnou atmosférou, osobně představím.

Koupi je možné financovat i hypotečním úvěrem. Vyřízení hypotéky pro případného zájemce je zajištěno, nabídneme Vám zdarma srovnání všech bank a vyjednáme nejpříznivější podmínky financování.

Cena: Prodáno
Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Adresa: Před rybníkem, Stodůlky, Hlavní město Praha
Typ nemovitosti: Domy a vily
Typ domu: Patrový
Užitná plocha: 167 m²
Druh objektu: Cihlová
Vlastnictví: Osobní
Plocha parcely: 253 m²
Terasa: 12 m²
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Sklep: 41 m²
Stav objektu: Velmi dobrý
Poloha objektu: Rohový
Rok rekonstrukce: 2002
Elektřina: 230 V, 380 V
Voda: Dálkový rozvod
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnická zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Doprava: Silnice, MHD, Autobus
Energetická náročnost budovy: G
K nastěhování: 31.5.2024
Zastavěná plocha: 100 m²
Umístění objektu: Klidná část obce
Počet míst k parkování: 5
Sdílet nemovitost

Prodávající makléř

Eva Němečková

Tel.: +420 776 261 651

E-mail: eva.nemeckova@cityestates.cz

Eva Němečková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 48082571.

Kontaktovat makléře

Nemovitost na mapě

Zobrazit větší mapu